top of page

Nazwa zadania: MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ CHEMICZNY
Nazwa koła: „e-Fe-ktowna chemia”
Opis działania:

SP nr 3 Bogatynia
Dnia 01.06.2020r. podczas przedostatnich zajęć koła chemicznego „e-Fe-ktowna chemia” został przeprowadzony konkurs, który sprawdzał zdobyte w czasie spotkań projektowych umiejętności .
Do konkursu przystąpili wszyscy uczniowie – 16 osób.
Podczas spotkania on-line w aplikacji TEAMS, uczniowie rozwiązywali quiz konkursowy składający się z 34 pytań. Ouiz chemiczny został opracowany i udostępniony uczniom na stronie www.quizizz.com

SP Działoszyn
Dnia 09.06.2020r. podczas ostatnich zajęć koła chemicznego „e-Fe-ktowna chemia” został przeprowadzony konkurs projektowy dla uczniów uczestniczących w zajęciach koła.
Do konkursu przystąpiło 7 uczniów (jeden uczeń miał problem związany z czasowym brakiem internetu i nie mógł w nim uczestniczyć).
Podczas spotkania on-line w aplikacji ZOOM, uczniowie rozwiązywali quiz konkursowy składający się z 15 pytań. Dotyczyły one wykonywanych wcześniej doświadczeń oraz zdobytej wiedzy. Ouiz chemiczny został opracowany i udostępniony uczniom na stronie www.quizizz.com

SP nr 4 Bogatynia 
Test końcowy z koła chemicznego: „e-Fe-ktowna chemia” dla klas 7-8 - uczestników ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bogatyni został przeprowadzony 01.06.2020 i został wysłany do cyfrowokompetentni@gmail.com - dnia 04.06.2020.

SP nr 5 Bogatynia
W Szkole Podstawowej nr 5 test został przeprowadzony do 05.06.2020 i tego samego dnia wysłany do cyfrowokompetentni@gmail.com Test nie był oceniany - punktowany, bo zgodnie z ustaleniami nie było to zadanie na zasadzie olimpiady, tylko udziału.

bottom of page